Банер

Сучасне тваринництво

Грубі корми 2017: свій досвід завжди кращий, ніж поради сотень фахівців

Як відомо, задля складання збалансованого раціону для корів необхідним є аналіз якості грубих кормів. Адже саме точна інформація про те, що ж насправді законсервовано в силосній/сінажній ямі, дає можливість фахівцям оптимізувати годівлю і разом з тим покращити надої. Аналіз силосу/сінажу має ще одну перевагу  — це можливість господарству вперше з початку кормозаготівельного процесу реально та обєктивно оцінити результати своєї роботи, а також прийняти відповідні рішення для покращення технології та менедженту кормозаготівлі перед наступним сезоном.
Детальніше...
 

Силос чи «ракетне паливо» для корови?

У липні під Києвом пройшов українсько-американський семінар «Як отримати кукурудзяний силос із високою продуктивною дією». Що їдять американські корови, і чи можна такою ж їжею годувати українських? Які гібриди найкраще підходять для отримання кормів? Ці та інші нюанси поводження з худобою обговорювали аграрні експерти, вчені і фермери-практики, які займаються молочним скотарством.
Детальніше...
 

Рівень адаптації та продуктивне довголіття свиноматок

Важливою біологічною особливістю свиней є здатність тварин цього виду пристосовуватися до змін умов зовнішнього середовища, зберігаючи при цьому високий рівень продуктивності, стан здоров’я та максимальний період племінного використання. Зазначене є складовою поняття адаптація.
Детальніше... №13(356) липень 2017
 

Нові інноваційні високопродуктивні стада скотарства та вівчарства

Нині в ринкових умовах агропромисловий комплекс Буковини завжди займає одне з провідних місць у Карпатському регіоні України. Тому важливим завданням науковців є пошук форм, методів та процесів здійснення сучасних аграрних перетворень на фермах Буковини. В умовах економічної кризи, попри певні позитивні зрушення у процесі реформування форм власності в агропромисловому комплексі Чернівецької області, поки ще вдається зупинити спад виробництва сільськогосподарської продукції. Зокрема, в галузях тваринництва.
Детальніше... №12(355) червень 2017
 

Тривалість молочного періоду корів

У результаті проведених досліджень встановлено, що надої піддослідних корів з віком змінювалися: до третьої лактації зростали, а починаючи з четвертої, поступово спадали. Крім того, виявлено залежність молочної продуктивності від показників відтворювальної здатності.
Детальніше... №12(355) червень 2017
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 37