Банер

Регіональний вимір

Кооперативна посівна розпочалася!

Григорій МЕРЕФ’ЯНСЬКИЙ, Ігор ПЕТРЕНКО
спеціально для "АС"
На Хмельниччині цією весною активно розвивається кооперативний рух. Об’єднавшись, селяни вже зуміли відчутно підняти заготівельні ціни на молоко. Вирощують квасолю, горіхи, гарбузи і гарантовано зфможуть здати продукцію за високими ринковими цінами. У чотирьох районах також почали діяти кооперативні МТС, що мають на озброєнні 90 нових тракторів і різноманітне причіпне обладнання (оборотні плуги, борони, культиватори, сівалки точного висіву, обприскувачі та глибокорозпушувачі), яке надається учасникам кооперації на пільгових умовах.
Детальніше... №8(327) квітень 2016
 

Село й Інтернет

З появою Інтернету життя людини змінилось докорінно. Тепер практично будь-яку інформацію можна отримати за лічені хвилини. Справа полегшилася, коли всесвітня павутина розповсюдилася на мобільні телефони. Що стосується аграрних сайтів, то в українському сегменті їх існує не так багато. У небуття пішло уже чимало проектів: чи то вони були не на часі, чи то просто виявилися нецікавими та їх закрили. Виникали інші, які, набравши сили, існують по цей день. Однак переважна більшість аграріїв про ці проекти ніколи не чула.
Детальніше... №8(327) квітень 2016
 

М’ясо зі східної республіки на півдні

Федір ВЕРХОВЦЕВ, спеціально для "АС"
А що кажуть — у нас в Україні от-от тваринництво має розквітнути? Бо ж йому якійсь там податкові пільги залишили, коли для інших жорстко скасували. Так, певно, що бюджет має наповнюватись, і тим, хто займається рослинництвом, наприклад, найбільше не пощастило. А ось тваринникам поки наче так. Час покаже, а часу завжди обмаль. Туди-сюди і вже наступна сесія Ради, нові «геніальні» ініціативи та інноваційні податкові реформи. То ж треба встигнути корів виростити, свиней відгодувати та спробувати це все продати. Чи то ще у думках було на тлі зменшення вигідності рослинництва підтримати тваринництво? Важко сказати, що у думках наших законотворців. Абищо.
Детальніше... №7(326) квітень 2016
 

Розвиток сільського зеленого туризму на Дніпропетровщині

Інна САМАРІНА, спеціально для "АС"
Сільський зелений туризм є невід`ємною складовою комплексного соціально-економічного розвитку села та одним із засобів вирішення багатьох сільських проблем. Він має дуже позитивний вплив на розширення сфери зайнятості сільського населення, особливо жінок. Ще дає селянам додатковий заробіток, розширює можливості зайнятості сільського господаря не тільки в виробничій сфері, а й у сфері обслуговування.
Детальніше... №7(326) квітень 2016
 

Коли Президентом США був фермер

Ігор КРУЧИК, спеціально для "АС"
Виставка «Сільське господарство в США» 1979 року і досі пам’ятна багатьом, хто на ній побував. Тоді люди вперше побачили, що у світі агротехнологій існують не лише колгоспи і ручна праця. І переконалися, що за певних умов звичайний аграрій, фермер може не лише стати мільйонером, а й навіть очолити успішну і потужну країну.
Детальніше... №6(325) березень 2016
 
«ПочатокПопередня12345НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 5