Банер

Вигідні умови вексельного фінансування для українських аграріїв

Байєр та Райффайзен Банк Аваль оголошують про старт нової партнерської програми фінансування «Вексель під 1%», яка надає унікальні умови авалювання векселів для кінцевих споживачів - сільгосппідприємств та фермерів всього під 1%. Про що було анонсовано під час спільної прес-конференції 14 березня 2016 року.

 

Скористатись новою програмою вексельного фінансування представники аграрного сектору мають можливість під час агросезону 2016 року, придбавши якісні засоби захисту рослин від компанії «Байєр» на умовах фінансування від Райффайзен Банку Аваль - всього під 1%.  
 
Зважаючи на істотну волатильність валютного курсу, ця партнерська програма від Байєр, Райффайзен Банку Аваль та IFC, члена групи Світового Банку, передбачає мінімізацію валютного ризику. Окрім цього, термін фінансування адаптовано до аграрного бізнес-циклу (до 9 місяців) і надає можливість остаточно розрахуватися за придбану продукцію вже після продажу річного врожаю. 
 
«Сільське господарство України має надзвичайний потенціал, і я дуже радий, що компанія «Байєр» пропонує не лише якісні продукти та свої експертні знання, але й вигідний фінансовий інструмент, який у кінцевому результаті підвищує продуктивність аграрного виробництва та конкурентоспроможність України на європейському ринку», - зазначив Андреас Льохель, керівник підрозділу Crop Science у країнах Північного Причорномор'я.
 
«Програма авалювання векселів для аграрного сектору протягом останніх років засвідчила свою високу ефективність та зручність для всіх учасників ринку. Цей фінансовий інструмент дозволяє оптимізувати витрати на залучений капітал, що особливо актуально в період значної волатильності на ринку та високої вартості традиційного фінансування. В 2015 році обсяг авальованих векселів в Райффайзен Банку Аваль зріс втричі в порівнянні з попереднім роком і становив понад 1 млрд грн.  Анонсована програма фінансування є свідченням вагомої підтримки АПК, яку Райффайзен Банк Аваль продовжує надавати аграріям вже більш ніж 20 років», - зазначив Руслан Співак, директор департаменту корпоративних продуктів та партнерства Райффайзен Банку Аваль. 
 
«Обмежений доступ до фінансування – одна із найболючіших проблем для аграріїв сьогодні, особливо для малого та середнього бізнесу. Ми сподіваємося, що ця нова програма допоможе створити приклад і для інших фінансових інститутів, як можна надавати доступне фінансування  для малого та середнього бізнесу в агропромисловому секторі», - зазначила Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні.  
 
Більше про програму можна дізнатися за цим посиланням або звернувшись до вашого менеджера у Райффайзен Банку Аваль.
   

Cхожі статті

Перспективне виноградарство
Вийшло з друку видання "Агрономія сьогодні". "Здоров'я рослин: ОЗИМІ ЗЕРНОВІ"
ОТП Агро-Фабрика: фінансовий конвеєр, що вирішує головні проблеми аграріїв
Вийшов з друку "Щоденник агронома 2017"
Вийшло з друку видання "Агрономія сьогодні". "Здоров'я рослин: РІПАК"
Вийшло з друку видання "Агрономія сьогодні". "Здоров'я рослин: СОНЯШНИК"
Картопля — чом не цариця полів?