Банер

Чого чекати від AGROEXPO-2015?

Вже зовсім скоро, 1 жовтня, почне роботу Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій «Агроекспо-2015», яка пройде в Кіровограді. Про те, які зміни чекають її відвідувачів цього року і що вже зроблено для зустрічі гостей з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя, ми обговорили з директором виставкового комплексу «Агроекспо» Ігорем Глібко.

 

  • Чому саме Кіровоград?
— Це очевидно. Аграрне і виробниче життя проходить у регіонах. Кіровоград є землеробським серцем України, адже розташований у самому центрі країни, що робить його однаково зручним для відвідування з усіх регіонів.
 
  • Як відомо, «Агроекспо» володіє найбільшою в Україні виставковою площею — 75 500 м². Але одна справа мати велику площу, а інша — її заповнити...
— На виставці буде представлено безліч зарубіжних і вітчизняних брендів: цього року ми отримали набагато більше заявок на участь від компаній-експонентів, ніж торік. Ми це прогнозували, тому виставкова площа була розширена.
 
  • Основною «фішкою» вашої виставки є польові демонстрації техніки в роботі. Цьогоріч передбачаються?
— Так, звичайно. На «Агроекспо-2015» вони пройдуть у новому форматі. Крім вже звичних демопоказів на загальному полігоні, проходитимуть індивідуальні демонстрації техніки в роботі. Їх суть полягає у тому, що компанії-експоненту відводиться певна ділянка, якою вона повністю розпоряджається протягом усієї виставки. А аграрій може побачити в зручний для нього час будь-яку техніку, обраного ним бренду, в «польових умовах». Таким чином, реалізується індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 
До слова, полігон для демопоказів, до якого рукою подати від основної експозиції, у зв’язку великим попитом від компаній-експонентів на цю опцію, ми розширили до 16 га. І це не межа.
 
  • Добре, аграрій подивився техніку в статиці на стенді, оцінив якість її роботи в полі, але економічна криза диктує свої правила. Чи передбачені які-небудь акції або знижки на купівлю цієї техніки?
— Діятимуть дві знижкові акції. За умовами першої аграрій отримає знижку 5% у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки. Друга передбачає дисконт 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з виставки. Про компанії, які братимуть участь у цій акції, можна ознайомитись на сайті виставки.
 
  • Як відомо, агровиставки — це майданчики не тільки для демонстрації або купівлі-продажу сільгосптехніки, а й для обміну досвідом в агропромисловій сфері. Чи планується проведення ділової програми цього року?
— Їй буде приділено особливу увагу. У ній візьмуть участь як організатори виставки «Агроекспо» (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата, асоціація «Украгромаш» та ін.), так і вітчизняні й зарубіжні експерти (УКАБ, Німецький аграрний центр тощо).
 
Вже завершили облаштування конференц-залу на 300 осіб у критій частині комплексу, де також проходитимуть презентації технологій з вирощування перспективних сільськогосподарських культур.
 
  • Які ще новинки очікують відвідувачів «Агроекспо»?
— Будуть проводитись тест-драйви тракторів, де кожен зможе самостійно оцінити робочі характеристики цієї самохідної техніки. Плануються демонстраційні покази навантажувачів і будівельно-дорожніх машин.
 
Не забуваємо, звичайно, і про культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок» з усіма святковими атрибутами: конкурсами для дітей і дорослих, міні-експозиціями, виступами творчих колективів, частуваннями зі страв національної кухні, продукцією майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з усіх куточків України.
Так що будемо раді всіх бачити 1 жовтня на «Агроекспо-2015»!
   

Cхожі статті

ОТП Агро-Фабрика: фінансовий конвеєр, що вирішує головні проблеми аграріїв
«Точка росту» — відлік успіху
Угода з ChemСhina зміцнює позиції компанії Syngenta на агрохімічному ринку
Не вгадуй — тестуй ґрунт!
Вийшло з друку видання "Агрономія сьогодні". "Здоров'я рослин: ІНТЕНСИВНИЙ САД"
Рентабельність зернових: чого очікувати?
Завантажуйте мобільний додаток «NUFARM»!