Банер

Остання ВІП новина

Як розпочати горіховий бізнес

В Україну горіх волоський потрапив із Валахії (область Румунії), тому і має таку назву. Нині ця культура є популярною у нашій країні для закладки садів, оскільки попит на горіхи постійно зростає. Щорічний урожай грецького горіха в Україні — до 100 тис. т, з яких більше половини експортується закордон. Перевагою є тривалий термін зберігання продукту та прості умови пакування. Якість грецьких горіхів, вирощених в Україні, є одними з найкращих у світі. Окремим напрямом є органічне вирощування. Чому ж тоді закупівельна ціна цього продукту на нижчому, ніж у світі рівні?
Детальніше...
 

Програма зі страхування посівів від погодних ризиків успішно працює — запевняє «Сингента»

Сучасне агровиробництво, часом не менш технологічне, ніж на оснащеному за останнім словом техніки підприємстві. Але це завод під відкритим небом. І посіви сільськогосподарських культур піддаються усіляким погодним ризикам. Окрім технологій, які дозволяють їх мінімізувати, аграрії багатьох країн світу використовують такий інструмент, як страхування посівів від погодних ризиків. І відтепер страхування з використанням погодних індексів працює в Україні. Як підтверджує практика останніх двох років, за ним велике майбутнє.
Детальніше...
 

Ринок горіхів: перспективний напрям агробізнесу

Горіхи останніми роками користуються значним попитом як на внутрішньому, так і зовнішніх ринках продовольчих товарів. За рівнем економічної ефективності їх цілком справедливо можна віднести до одного із найбільш прибуткових видів агробізнесу в садівництві.
Детальніше...
 

Не вгадуй — тестуй ґрунт!

Практичний досвід американських фермерів свідчить на користь використання сучасних агрохімічних лабораторій, які сприяють підвищенню рівня управління врожайністю сільгоспкультур.
Детальніше...
 

Ринок сої: розвиток, тенденції і прогнози

На вітчизняному аграрному ринку соя вже багато років поряд із зерновими культурами займає провідні позиції в експорті і переробці на харчові та кормові цілі, а також має стратегічно важливе значення у забезпеченні продовольчої і економічної безпеки країни.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 8