Банер

Новий номер

№10(353) травень 2017	 

	Молочна продуктивність

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Механізація АПК

ВФК: новий щабель розвитку

На початку лютого «Волинська Фондова Компанія» відзначила свій 24-й день народження відкриттям нового дистриб’юторського центру AGCO в м. Житомир.
Детальніше... №4(347) лютий 2017
 

Самохідний обприскувач KUHN Stronger: широкі можливості

За всю історію популяція людей невпинно зростає, за останні 120 років чисельність населення нашої планети виросла з 1,5 млрд осіб 7,2. Цьогоріч очікується збільшення населення земної кулі до 9,5 млрд.
Детальніше... №4(347) лютий 2017
 

Перший міжнародний потужний офіс Great Plains в Україні відкрито

Дмитро РАДІОНОВ,
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
В середині січня компанія Great Plains стала ближчою до своїх клієнтів: поруч із с. Рославичі (Васильківський р-н, Київська обл.) вона урочисто відкрила перший у світі міжнародний офісно-складський центр нового типу.
Детальніше... №4(347) лютий 2017
 

Який обрати обприскувач?

Сучасне рослинництво, особливо в зв’язку із широким застосуванням спрощених систем обробітку ґрунту, неможливо уявити без внесення мінеральних добрив, пестицидів (гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів), десикантів тощо. Але ж і наскільки стали складнішими агрономія та її технічне забезпечення! В аграрних університетах повідкривались спеціальні факультети, де готуюсь спеціалістів із захисту рослин від бур’янів, шкідників та хвороб. Розробка, виготовлення, вибір та експлуатація обприскувачів стали одними з найважчих завдань у технічному забезпеченні землеробства. Що ж таке обприскувач, та якими критеріями користуватись при його виборі?
Детальніше... №4(347) лютий 2017
 

Вібросепарація елітного насіння проса

Микола БАКУМканд. техн. наук, професор
Анатолій МИХАЙЛОВ, Олександр КОЗІЙ,
кандидати техн. наук, доценти
Харківський НТУ сільського господарства ім. П. Василенка
Харківські науковці створили лінійку віброфрикційних сепараторів, які розділяють компоненти насіннєвих сумішей за комплексом фізико-механічних властивостей: пружністю, фрикційними властивостями і формою насіння.
Детальніше... №4(347) лютий 2017
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 92