Банер

Механізація АПК

Solitair+Zirkon — комбінація для рентабельної сівби

В останні кілька років, обираючи посівний комплекс, сільгоспвиробники дедалі частіше звертають увагу на посівну комбінацію від Lemken — поєднання роторної борони ZIRKON та пневматичної сівалки SOLITAIR.
Детальніше...
 

Зернозбиральний комбайн VERSATILE 161: максимальна ефективність

Висока продуктивність або економічність? Чисте зерно або мінімізація втрат? Комфорт і широка комплектація або вигідна, наскільки це можливо для сучасного комбайна, ціна? Можна отримати все і відразу: відмінно укомплектований, технологічний і комфортний зернозбиральний комбайн 7 класу VERSATILE 161 показує приголомшливу ефективність у повному розумінні цього слова. Тобто відповідає усім потребам аграрія.
Детальніше...
 

Для тих, хто у морі й на суші

Влітку у спеку особливу увагу при переміщенні аграрної продукції слід приділяти температурному режиму. Серед товарів, що потребують охолодження при транспортуванні — м’ясо, риба, молочні продукти, овочі, фрукти, гриби, квіти, заморожені напівфабрикати та ін. Гарним рішенням для перевезення вантажів, чутливих до перепаду температур, служить рефрижераторний контейнер.
Детальніше...
 

Висококліренсні обприскувачі

Високоурожайні гібриди ріпаку можуть досягати висоти до 180 см. З метою запобігання пошкодження стебел та обламування стручків ріпаку конструкційними елементами обприскувачів під час внесення препаратів, особливо на пізніх етапах вегетації, необхідно застосовувати висококліренсні машини. Останнім часом широкого застосування набувають самохідні обприскувачі з висотою кліренсу до 1,8 м і більше, які мають високу продуктивність, що дозволяє зменшити вартість виконання технологічного процесу на одиницю площі.
Детальніше...
 

Сіяти якісно ми не просто хочемо, а мусимо!!!

Тривалість вирощування сільгоспкультур сягає одного року, що не тільки ускладнює управління та корегування технологічного процесу на різних етапах, але і збільшує відповідальність за якісне виконання кожної операції та роботи в цілому. Адже навіть одна помилка може змарнувати роботу за весь рік та призвести до великих фінансових втрат. Безумовно, визначальною для отримання високого врожаю є і якість посіву.
Детальніше... №11(354) червень 2017
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 99