Банер

Новий номер

№14(357) липень 2017	 

	Жнива: фініш та старт

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Механізація АПК

Розлити в тару, зроблену самостійно

Серед технологій переробки аграрної продукції одними з найпростіших є виготовлення рідких субстанцій і напоїв: олії, соків, молока, квасу, вина. При цьому зазвичай постає питання тари: банок, пляшок абощо. Проблема має вирішення. Створені не лише технології розливу на спеціалізованих підприємствах, а й компактні машини, які можна поставити на фермерській господі. І тару для них, пляшки або сулії, теж виготовляти власноруч. Нині в Мінагрополітики проробляється ініціатива депозиту тари, згідно з якою виробник пляшок зможе отримувати додаткові кошти.
Детальніше...
 

Мобільні кормороздавачі-змішувачі

Пріоритетні технології тваринництва передбачають роздачу кормових сумішей, збалансованих за поживністю відповідно до вживаного раціону для кожної із технологічних груп тварин. Для реалізації цієї технології роздачі корму новий рівень розвитку отримали конструкції мобільних змішувачів-роздавачів. Замість роздільного годування або пошарового завантаження кормів у сучасних кормороздавачах всі компоненти змішуються безпосередньо в бункері. Головна мета приготування кормів завжди одна: благополуччя тварин.
Детальніше...
 

«Цеппелін Україна» разом із Fendt 1050 Vario підкоряють українські поля (ВІДЕО)

Класичний колісний трактор потужністю 517 к.с. вагою лише 14 т із автоматичним повним приводом і блокуванням диференціалу — під час виставки «АГРО-2016» потенціал Fendt 1050 Vario вразив не одного сільгоспвиробника... А тепер настав час новому флагману Fendt довести свої переваги на українських полях.
Детальніше... №8(351) квітень 2017
 

«Ельворті» — лідер виробництва агротехніки

Бути лідером на ринку сільськогосподарської техніки складно не лише через велику конкуренцію, а й тому що постійно зростають вимоги аграріїв до тих агрегатів, котрі виготовляються. Таким жорстким вимогам нині повністю відповідає компанія «Ельворті», що протягом багатьох років була відомою в Україні та світі під брендом «Червона Зірка». Потужне підприємство з Кропивницького в сегменті причіпної сільськогосподарської техніки стабільно залишається лідером, нарощуючи далі власну присутність.
Детальніше... №8(351) квітень 2017
 

Ці незамінні телескопічні навантажувачі

Самохідні телескопічні навантажувачі, або телехендлери — це універсальні машини із висувною телескопічною стрілою, призначені для різноманітних робіт, потреба в яких виникає у сільському господарстві постійно, зокрема на тваринницьких фермах.
Детальніше... №8(351) квітень 2017
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 95