Банер

Новий номер

№10(353) травень 2017	 

	Молочна продуктивність

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Інфраструктура ринку

Винно-гастрономічний туризм: об’єднання зусиль задля розвитку

Валентина КРАВЕЦЬ,
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
Сьогодні, у час суцільної глобалізації, коли усі кордони і рамки зруйновані цифровими технологіями, кожна галузь економіки країни змушена виходити на новий рівень. Не винятком є і туризм. Нині мандрівники не хочуть тільки бачити і чути, а передусім — стати частиною певної культури, яку відвідують, зокрема, смакуючи національні страви та напої. Попри те, що Україна має надзвичайно багату культурну та історичну спадщину, мабуть, одна з небагатьох країн світу, що найменше тим користується, особливо у сфері винного та гастрономічного туризму.
Детальніше... №4(347) лютий 2017
 

Вівчарство: повільний рух вперед

Олександр ГОРДА,
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
Серед головних факторів, що стримують розвиток вівчарства: відсутність власної племінної породи та незначні обсяги виробництва м’яса в господарствах.
Детальніше... №4(347) лютий 2017
 

Курс на органіку, або сільгоспвиробництво завтрашнього дня

Ілля ЧОРНИЙ
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
З 26 по 28 січня у Києві відбувся міжнародний конгрес «Органічна Україна 2017», в рамках якого виробники, галузеві експерти та політики розповіли про особливості органічного виробництва та обговорили стан і перспективи розвитку галузі в Україні.
Детальніше... №3(346) лютий 2017
 

Органічний напрям: що чекати в 2017 році?

Валентина ЛАНОВЕНКО, президент
Академії Органічного Садівництва Ekogarden,
власник органічного розсадника родини Лановенко
Торік в Україні налічувалося близько 240 виробників органічної продукції, задіяні площі для органічного виробництва — 410 тис. га. В основному, це родинні господарства, які вирощують органічні овочі, ягоди, зелень, плоди, розвивають тваринництво та молочний напрями. Родинна праця є успішною формою господарювання у багатьох європейських країнах: у Польщі, Італії чи Нідерландах сім’ї володіють ділянками землі в середньому 5–15 га. В Україні більшість органічних виробників працюють на ділянках 0,5–2 га.
Детальніше... №3(346) лютий 2017
 

Африка перспективніша за Сибір

Віктор БОРЗНЕНКО, Ігор ПЕТРЕНКО
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
Протягом минулого року Україна зовнішньоторговельні відносини мала із 222-ма країнами світу. Помітна заслуга в підйомі вітчизняної економіки припадає (і припадатиме в подальшому) саме на аграрний експорт. Ключовими ринками для українського бізнесу нині дедалі впевненіше стають країни Азії, Африки й Близького Сходу.
Детальніше... №1-2(344-345) січень 2017
 
«ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 8