Банер

Гість номераСамюель Робар: «Це на 100% сімейний бізнес»

Із директором ТОВ «Суф­фле Агро Україна» Самюелем Робаром ми познайомилися на Хмельниччині, у селі Денисівка, на полях господарства ТОВ «Маяк». Там проходив День поля, організатором якого виступила компанія «Суффле Агро Україна», яка проводить таку подію у Денисівці вже 5-ий рік поспіль.
Детальніше... №13(356) липень 2017
 

Як агровиробникам не втратити бізнес через посуху?

Посуха є одним із основних погодних ризиків в Україні. Особливо через неї потерпають південь та схід країни. Однак кілька останніх років показали, що й інші регіони не захищені від неї. Це, зокрема, підтверджує осіння посуха 2015 року, що вразила центральну частину України, та торішній осінній дефіцит дощів, який спостерігався у багатьох регіонах.
Детальніше... №9(352) травень 2017
 

Тетяна Адаменко: «Глобальна загроза № 1 — тероризм, № 2 — зміни клімату»

Соняшник вирощують вже в Івано-Франківській області. Хто про таке міг думати ще кілька років тому? І справа не лише в нових агротехнологіях. Дуже впливає на структури посівів, районування тих або інших сільськогосподарських культур такий фактор, як зміна клімату. Проблема кліматичних зрушень і глобального потепління стає дедалі помітнішою, спантеличує усю світову спільноту, однак найбільш чутливим до цих пертурбацій є сільське господарство.
Детальніше... №9(352) травень 2017
 

Родні Сміт: «Прагну найвищого урожаю за мінімумом витрат»

«Сміт», як відомо, — одне з найпоширеніших британських прізвищ. З англійської воно перекладається просто — Коваль. Унікальність не у прізвищі, а в самій людині: фермер Родні Сміт зумів 1 вересня 2015 року потрапити у Книгу рекордів Гіннеса завдяки своєму фантастичному досягненню з урожайності пшениці, неперевершеному і по сьогодні. Він на ділянці розміром 11,3 га зібрав по 16,52 т з кожного гектара.
Детальніше... №6(349) березень 2017
 

Перемога в Make Іt Simple — успіх України

Початок нового аграрного сезону для «Адама Україна» ознаменувався перемогою у представницькому міжнародному конкурсі. Це визнання успішності проекту, і нові можливості для аграріїв України. Як фінансові інструменти, розроблені фахівцями української команди, рухають ринок вперед і роблять бізнес клієнта більш простим та ефективним — у розмові з генеральним директором ТОВ «Адама Україна» Дмитром Кашпором.
Детальніше... №6(349) березень 2017
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 10