agro business 160 160

Думки про важливе

Більш знайомої та банальнішої страви, напевно, складно уявити. Гречана каша — звична справа ледь чи не на кожному столі. Вона парує смачним димком у казанку чи котлах польової кухні. Гречка згодиться як на будній день, так і на свято народного волевиявлення. Та інколи в нас щодо гречки — справжня каша…
 Бывают ситуации, когда довольно большое помещение нам требуется осветить сравнительно компактными осветительными приборами. Иногда удаётся обойтись светодиодными панелями, однако порой случается и так, что ширина источника света довольно ограничена.
Думки про важливе - Вівторок, 25 серпня 2020 11:58

Посуха: що далі?

Нинішній стан речей, за усієї непередбачуваності природи, також є прямим наслідком активного і незрідка бездумного господарювання на багатостраждальній українській землі. Спочатку тут провадили гучну кампанію із осушення боліт, створення штучних морів, прокладення каналів та інших неоднозначних інфраструктурних заходів. Після того кинулися в іншу крайність, декларуючи, що головне у сільському господарстві…
Неодноразово на Днях поля, конференціях нам доводилося чути від фермерів: ми здаємо молоко на молочарню за 10–11 грн/л. Це надто дешево! Он подивіться: вода у супермаркеті коштує 15 грн/л! Як так? Це ж несправедливо! Але чи розумно недооцінювати воду?
Всесвітня епідемія коронавірусу і введений у зв’язку з нею карантин перешкоджають діяльності багатьох фермерів. Однак посівна в країні відбулася. Агровиробники гостро почали відчувати брак коштів.
Вода – основа жизни, как известно, без нее человек сможет прожить не больше 4 дней, потеря 1% уже вызывает жажду, способна привести к серьезным последствиям для организма. Регулярное ее употребление – необходимость, однако не следует слепо доверять негласным нормам (2–2,5 литра), поскольку объем выпиваемой жидкости может существенно отличаться. Влияние воды…
Аграрній спільноті останнім часом дуже дошкуляє рейдерство. Воно розквітає не на твердому ґрунті приватної власності, а на болоті непевних орендних відносин і недолугої судової та правоохоронної систем. З негараздами віртуозно граються юристи, нотаріуси, судді і чиновники.
Інна РІВНЕНСЬКА, спеціально для "АС" Ми так на них сподівалися — на реформаторів у владі. А вони звідти тікають. Спочатку Павло Шеремета, потім іноземні фахівці. Останню бурю сколихнув Олександр Боровик. Користуючись тим, що з аграріями активно спілкувалася минулого тижня новий молодий заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, пробуємо розпитати, як…
Ірина САДОВА, спеціально для "АС" Ви ж, звичайно, бачили старого літака одразу біля Одеської траси поблизу Глевахи. Так-от, своїми колесами, підпертими бетонною плитою, він буквально стоїть на ділянці щонайцінніших українських чорноземів, офіційно визнаних національним надбанням.
Ігор ПЕТРЕНКО, спеціально для "АС" Складнощі посівної-2015 небувалі: російська агресія, не надто оптимістичний загальний стан економіки, обмежене фінансування… Хоча є й деякі позитивні моменти. Та як би там не було, сіяти все одно треба.
Редакція «Агробізнесу сьогодні» друкує цю статтю в порядку дискусії. А ви, шановні читачі, як вважаєте? Чи агрохолдинги вичерпали свій потенціал? Сприятимуть вони подальшим реформам у сільському господарстві чи навпаки? Наше видання готове оприлюднити широкий спектр думок щодо цього питання. Ігор ПЕТРЕНКО, спеціально для "АС" Занадто великі господарства виявилися нестійкими до…
Значна частина земель сільськогосподарського призначення в Україні здається в оренду. Тому актуальним є поліпшення законодавчої підтримки відносин, які поєднують орендарів і орендодавців. Черговий законопроект у цій сфері підготовлений в урядових структурах. Він має назву проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку продажу права…

Please publish modules in offcanvas position.