Банер
Газета Агробізнес сьогодні - алгоритм успішного господарювання
Інструменти успішних аграріїв на Дні поля Ukrfaming
14 серпня компанія Ukrfarming на базі СТОВ «ім. Ватутіна» (Шевченківський р-н Харківської обл.) провела День поля, під час якого продемонструвала численним відвідувачам можливості широкої низки техніки Case IH.
Детальніше...
 
Кабмін планує скоротити підтримку аграрних кредитів
Згідно проекту Державного бюджету на 2018 рік, Кабмін планує в 4,5 рази скоротити державне фінансування підтримки кредитування сільгоспвиробників.
Детальніше...
 
Гречку на експорт потрібно вирощувати традиційним способом, - експерт
Виробники та переробники гречки зіткнулися з такою проблемою, як нетрадиційна технологія вирощування. Проте, гречку на експорт краще вирощувати саме традиційним способом.
Детальніше...
 
Нові високоадаптивні гібриди кукурудзи — запорука високого врожаю
Створення і впровадження у виробництво нових високопродуктивних гібридів кукурудзи, адаптованих до умов вирощування кожної ґрунтово-кліматичної зони, є одним із найважливіших шляхів підвищення урожайності й покращення якості продукції цієї культури.
Детальніше...
 
Грандіозний День поля від «Волинської Фондової Компанії»
Найбільш очікувана подія в агросфері на Волині відбулася 8 серпня цього року — масштабний День поля від «Волинської Фондової Компанії». Захід зібрав неподалік Луцька знаних аграріїв Волині та Рівненщини, бізнесменів, агрономів, інженерів. Свято відбулося на полях сільськогосподарського підприємства «Рать».
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 1048