Банер
Газета Агробізнес сьогодні - алгоритм успішного господарювання
Ще ближче до партнера, або новий етап розвитку ТОВ АПК «Маїс»
Під час міжнародної виставки «АгроКомлекс-2017» біля стенду групи компаній «Маїс» було не проштовхнутися: лише за перші години другого дня заходу її фахівці провели близько сотні зустрічей із потенційними, новими та постійними партнерами.
Детальніше...
 
Хід збиральної та посівної кампаній станом на 24 листопада
Станом на 24 листопада продовжується збирання зернових та зернобобових культур - при прогнозі 14,6 млн га обмолочено 13,9 млн га або 96% до прогнозованих площ, зібрано 58,8 млн тонн зерна при врожайності 42,3 ц/га. 
Детальніше...
 
Новий випадок АЧС у Донецькій області
Вчора, 23 листопада, в особистому підсобному господарстві в місті Маріуполь Донецької області було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
Детальніше...
 
Компанія New Holland оновлює та розширює своє портфоліо обладнання для точного землеробства PLM™
Компанія New Holland розширила функціонал свого обладнання для точного землеробства (PLM™) з метою підвищення ефективності та прибутковості бізнесу своїх клієнтів за рахунок використання нових технологій та комбінацій обладнання. 
Детальніше...
 
Як «Майстерня аграрія» рухає аграрну Україну вперед
За кожним масштабним яскравим заходом, який збирав провідних сільгоспвиробників у різних регіонах країни, рефреном звучало: «Кожен з українців вдячний за те, що ви робите». Це, дійсно, так. У співпраці з провідною світовою компанією «Сингента» кожен отримує можливість відкрити щедрість рідної землі та подарувати її людям. І цього напрочуд складного для агровиробників року всі могли переконатися, як працюють вивірені технології та рішення на Агроцентрах по всій країні та на власних полях.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 1132