Банер

Агрострахування

«Ваш урожай — наша турбота»: новий погляд на агрострахування

Дмитро СІРИЙ, спеціально для "АС"
6 вересня Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC), компанія Syngenta, ПАТ «Креді Агріколь Банк» та СК «АХА Страхування» у рамках комплексної програми для агробізнесу «Ваш урожай — наша турбота» запустили інноваційний продукт для страхування озимої пшениці.
Детальніше... №19(338) жовтень 2016
 

Страховики світу активізуються

Олеся СКРИННИК, спеціально для "АС"

Початок березня ознаменувався подією на ринку страхування - відбулася міжнародна конференція «Агрострахування і Перестрахування у СНД, Європі та Азії», у якій взяли участь 104 делегати із 22 країн світу. Це були представники страхових, перестрахових, брокерських компаній, банків, агрохолдингів, страхові консультанти тощо, які протягом трьох днів обговорювали багато різних питань, дискутували, ділилися досвідом, аби потім здобуті нові знання, корисну інформацію застосувати на практиці кожен у своїй країні, у своїй сфері діяльності.
Детальніше... №7(254) квітень 2013
 

Перші плоди страхового року

altРинок агрострахування в Україні після невдалих кількаразових спроб та тривалих дискусій на цю тему все-таки запрацював. Попри відсутність державної підтримки торік вітчизняні сільгоспвиробники уклали 1936 страхових договорів, застрахувавши таким чином 727 338 га.
Детальніше... №4(251) лютий 2013
 

Страхування з підстраховкою держави

Олена СТЕПАНЮК, спеціально для "АС"

9 лютого цього року український парламент ухвалив Закон «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», яким запроваджується механізм субсидованого страхування, відповідно до якого держава відшкодовуватиме частку сплаченої аграрієм страхової премії.  Власне, це і стало темою прес-конференції, яку провела Програма IFC “Розвиток агрострахування та агрофінансування в Україні” за підтримки Національного прес-клубу “Українська ініціатива”.
Детальніше... №21(244) листопад 2012
 

Як забезпечити стабільність агробізнесу?

altГарі Роше, керівник Програми «Розвиток агрострахування та агрофінансування в Україні», Міжнародна фінансова корпорація, (IFC, Група Світового банку)
Роман Шинкаренко, консультант із питань агрострахування Проекту IFC «Розвиток агрострахування в Україні»
Ірина Гринюк, заступник керівника Проекту IFC «Розвиток агрострахування в Україні»
Вікторія Якубович, експерт проекту IFC «Розвиток агрострахування в Україні»
Агрострахування – це один із найважливіших елементів ведення агробізнесу. Адже останній належить до таких сфер діяльності, на успішність яких значною мірою впливають різноманітні погодні та кліматичні фактори, дію яких у багатьох випадках контролювати неможливо. 
Детальніше... №8(231) квітень 2012
 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2