Банер

Новий номер

№8(351) квітень 2017	 

	Агротехніка проти бур'янів

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Технології сьогодні

Потужність покриття — еталон ефективності

Понеділок, 24 квітня 2017, 10:03
Виростити та захистити урожай зернових культур, які приносять запашний хліб до наших столів, — справа честі кожного аграрія, який вкладає душу у цей важкий та кропіткий процес.
Детальніше...
 

Які ж борні добрива вибрати?

П'ятниця, 21 квітня 2017, 10:05
На сьогодні більшість фахівців аграрного сектора на власному досвіді переконались, що мікроелементи відіграють таку ж важливу роль при вирощуванні сільськогосподарських культур і впливають на їх урожайність і якісний склад сировини, як і макроелементи.
Детальніше...
 

Люмакс 537,5 SE, с. е. — відмінний вибір для досходового і післясходового контролю бур’янів

Четвер, 20 квітня 2017, 10:09
Сьогодні є дві основні технології захисту кукурудзи від бур’янів — застосування ґрунтових гербіцидів із наступним внесенням страхових, як правило, протидводольних препаратів та післясходових гербіцидів широкого спектра дії. Останні належать здебільшого до класу сульфонілсечовин.
Детальніше...
 

Надійний фундамент майбутньої урожайності

Середа, 19 квітня 2017, 10:05
Всім відомо, що найбільшу шкоду бур’яни завдають саме пізнім культурам із широкорядним способом посіву. Пояснюється це низькою конкурентоспроможністю цих культур на ранніх етапах органогенезу. Тому і не дивно, що у багатьох успішних товаровиробників застосування ґрунтової схеми захисту кукурудзи, сої та соняшнику стало базовим елементом технології вирощування.
Детальніше...
 

Гербіцид Мілонга — надійний і тривалий захист

Вівторок, 18 квітня 2017, 12:10
Кукурудза та соняшник належать до найважливіших просапних культур в Україні. Тому їхній захист від шкідливих об’єктів є особливо актуальним. Першочергове значення має контроль бур’янів, особливо на початкових етапах розвитку культур, коли їхні рослини ростуть порівняно повільно.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 96