Банер

Технології сьогодні

Ще ближче до партнера, або новий етап розвитку ТОВ АПК «Маїс»

П'ятниця, 24 листопада 2017, 11:08
Під час міжнародної виставки «АгроКомлекс-2017» біля стенду групи компаній «Маїс» було не проштовхнутися: лише за перші години другого дня заходу її фахівці провели близько сотні зустрічей із потенційними, новими та постійними партнерами.
Детальніше...
 

Компанія New Holland оновлює та розширює своє портфоліо обладнання для точного землеробства PLM™

Понеділок, 20 листопада 2017, 14:04
Компанія New Holland розширила функціонал свого обладнання для точного землеробства (PLM™) з метою підвищення ефективності та прибутковості бізнесу своїх клієнтів за рахунок використання нових технологій та комбінацій обладнання. 
Детальніше...
 

Як «Майстерня аграрія» рухає аграрну Україну вперед

Понеділок, 20 листопада 2017, 12:07
За кожним масштабним яскравим заходом, який збирав провідних сільгоспвиробників у різних регіонах країни, рефреном звучало: «Кожен з українців вдячний за те, що ви робите». Це, дійсно, так. У співпраці з провідною світовою компанією «Сингента» кожен отримує можливість відкрити щедрість рідної землі та подарувати її людям. І цього напрочуд складного для агровиробників року всі могли переконатися, як працюють вивірені технології та рішення на Агроцентрах по всій країні та на власних полях.
Детальніше...
 

Нові трактори T6 Dynamic CommandTM від компанії New Holland Agriculture

П'ятниця, 17 листопада 2017, 12:08
Компанія New Holland Agriculture доповнила серію тракторів T6 новими універсальними багатоцільовими моделями з трансмісією Dynamic CommandTM. Унікальність нових тракторів T6.145, T6.155, T6.165 і T6.175 полягає у тому, що з представлених на ринку машин у цьому сегменті лише вони оснащені новою 8-ступінчастою трансмісією типу Semi-Powershift.
Детальніше...
 

Наймасштабніший показ техніки Case IH на Полтавщині (ВІДЕО)

Середа, 15 листопада 2017, 13:01
У жовтні компанія НФМ АГРО традиційно провела великий День поля, презентувавши повну лінійку сільськогосподарської техніки Case IH, більша частина якої показала свої можливості у ході практичної демонстрації.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 113