Банер

В Держрибагенстві створили єдиний реєстр бюджетних видатків на селекцію та зариблення

Середа, 13 вересня 2017, 09:42
Для реалізації бюджетної програми «Селекція у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні» в Україні створять єдиний нормативний документ, яким будуть затверджені розміри та обсяги бюджетних видатків із селекції та зариблення.

 

Про це повідомила прес-служба Держрибагентства.
 
Як зазначили у відомстві, з урахуванням рівня інфляції та у відповідності до змін нормативно-правової бази було опрацьовано зміни до обсягів фінансування заходів з відтворення водних біоресурсів та селекції. Відповідні корективи передбачено внести до наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України від 6 липня 2007 року №473 та № 474.
 
Зокрема замість двох зазначених наказів створено єдиний нормативний документ, яким будуть затверджені розміри та обсяги бюджетних видатків із селекції та зариблення. Наразі він перебуває на погодженні в центральних органах виконавчої влади. Передбачається, що найближчим часом запропоновані зміни буде прийнято і ціни на ресурс буде збільшено.
 
Зміни передбачають збільшення ціни на рибопосадковий матеріал у три рази, порівняно з теперішньою його вартістю, розширення вікового складу об’єктів відтворення – вселення як дволіток, так і цьоголіток коропа та рослиноїдних видів риб (вселення як 100, так і 25 гр молоді). Крім того, за програмою з селекції – збільшення ціни на утримання маточного стада риби (корми, лікування тощо) у три рази.
   

Cхожі статті

Для збереження родючості ґрунту щороку необхідно 50 млрд грн
Скільки коштують послуги ветсанконтролю?
Ефективний аудит агропідприємства допоможе в залученні кредитів та інвестицій, - експерт
39 літрів молока в день - інструкція від Ельмана Оруджова
The 3rd AGRO-2012: EVOLUTION OF AGRARIAN MARKETS
Зняття мораторію на продаж земель породить нові проблеми
Кабмін пропонує ліквідувати зерновий Гарантійний фонд