Банер

«Лозівські МАШИНИ» представили унікальні агрегати на АГРО-2017

П'ятниця, 09 червня 2017, 17:35
7 червня на Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2017 (м. Київ) «Лозівські МАШИНИ» представили широкий ряд сучасної агротехніки, в тому числі унікальні агрегати, ще не представлені на ринку України.

 

Абсолютною новинкою стала важка дискова борона «Дукат GOLD» із шириною захвату 8 м.
 
«Дукат GOLD є найбільшою по ширині захвату важкою бороною з діаметром диска понад 700 мм. Аналогів новинці немає», - зазначає віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.
 
Великий діаметр дисків (726 мм) при навантаженні на диск у 260 кг дозволяє знаряддю без проблем справлятися із будь-якими пожнивними залишками, в тому числі кукурудзи, соняшнику та інших крупностеблових культур. В умовах щорічного зростання частки просапних культур у структурі посівних площ актуальність нового агрегату на ринку України неймовірна велика.
 
 
«Торік просапні культури становили майже половину посівних площ в Україні - 48%, або 12,9 млн га, їх частка зростає на 3% щорічно. Для того щоб аграрії могли якісно працювати з такими складними культурами, і створено важкий дискатор «Дукат GOLD». Він показує відмінні результати обробітку грунту на глибину до 20 см і більше з важкої стерні після просапних культур», - розповідає Роман Гіршфельд та анонсує розширення модельного ряду важких агрегатів.
 
«Згодом ми представимо лінійку важких дискаторів із шириною захвату від 4 до 8 м. Уже цього року плануємо випустити 6-метровий Дукат GOLD», - каже віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК. Роман Гіршфельд також нагадав, що цьогоріч «Лозівські МАШИНИ» розширили лінійку легендарних зубопружинних борін «Ліра» та приступили до виробництва важких агрегатів «Ліра ХL» у двох модифікаціях - у вигляді шлейф-борони та, власне, важкої зубової борони у виконанні 15 і 21 м.
 
Крім того, поточного року «Лозівські МАШИНИ» розширили модельний ряд дискаторів шестиметровою бороною «Дукат-6», яка також представлена на виставці. Як і всі агрегати лінійки «Дукат», 6-метровий дискатор економить 30% палива і має в 1,5 разу більшу продуктивність у порівнянні з традиційними дисковими боронами, працює на високих швидкостях (до 20 км/год.) без забивання. «Дукат-6» абсолютно не потребують обслуговування за рахунок комплектації необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT і пружинними 3D-стійками.
 
Керівник «Піліпчанське ТОВ» (Київська обл.) Володимир Кривенький зацікавився у придбанні дискової борони «Дукат», але з моделлю лінійки ще не визначився. «Сподобалося, що в «Дукат» диски кріпляться на індивідуальних пружинних стійках, а значить, агрегат буде справлятися з різними перешкодами, камінням на полях. Постійно придивляюся до «Лозівських МАШИН» на виставках, бачив агрегати в роботі. Міць, надійність, індивідуальність. З кожним роком удосконалюються. Я - за вітчизняну техніку. Імпортні борони дорогі, і в них немає нічого крутого. Вважаю, українські виробники пропонують сьогодні агрегати не менш високого рівня», - каже аграрій.
 
«Англійську лінійку» «Лозівських МАШИН» на виставці представив трейлер Albion-26. Причіп призначений для перевезення зерна, силосу, коренеплодів і подібних вантажів і є спільною розробкою з інноваційним британським виробником трейлерів - Larrington Trailers.
   

Cхожі статті

В Україні збільшилося поголів'я птиці, але скоротилося ВРХ
Україна продовжить експорт пшениці до Європи навіть поза квотами
Аграрний фонд починає продаж цукру
На ринках зернових та олійних культур очікується зростання цін
На Золочівщині відкрили завод з переробки олійних культур
Україна за півроку скоротила експорт сиру майже у 5 разів
Стартує пілотний проект з роздержавлення аграрних ДП