Банер

Бенчмаркінг у свинарстві: у чому переваги?

Четвер, 23 березня 2017, 10:40
В Україні до бенчмаркінгу ставляться з обережністю, побоюючись розголосу даних. Проте, головна особливість цього методу - конфіденційність наданих даних.

 

Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Свинарі України».
 
«Бенчмаркінг, зокрема у свинарстві - звична справа для закордонного бізнесу. А от для України метод управління ефективністю виробництва, що базується на порівняльному аналізі роботи підприємства з показниками інших представників галузі - абсолютна новинка. Він зорієнтований на визначення власної конкурентоспроможності: господарство порівнює свої показники з кращими гравцями ринку», - йдеться у повідомленні.
 
АСУ вирішила розвіяти всі сумніви і показати переваги цього інструменту, - взялася провести таке дослідження в Україні на основі вітчизняних свиногоспродарств. Для цього заручилися підтримкою ЄБРР. Участь в українському бенчмаркінгові взяли господарства різні за потужностями: і великі, і середні, і дрібні.
 
Наразі вже є перші результати роботи. Їх презентація відбудеться під час ІХ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство».

«Дійсно, цей інструмент доволі незвичний для України, але у світі ним дуже активно користуються. Для обробки даних існують цілі статистичні центри, які займаються виключно бенчмаркінгом у свинарстві. Наприклад в Данії це LMO (консультаційний центр), у США - компанія Agri Stats. Вони збирають показники діяльності свинокомплексів й акумулюють їх», - повідомила Олександра Бондарська, аналітик Асоціації «Свинарі України» (АСУ).
 
Вона зазначила, що, як виявилося в результаті дослідження, найкращі дані не завжди у найбільших гравців. Тому, таке порівняння дає можливість виявити резерви для оптимізації роботи господарства, не залежно від його розміру
   

Cхожі статті

Польські інвестори побудують у Чернігові сміттєпереробний завод
З вересня в Україні запускають пілотний проект моніторингу земельних відносин
У серпні українські виробники експортували майже 900 тонн лохини
В рибній галузі скасують 30% адміністративних послуг
Прийняття законопроекту не дозволить чиновникам торгувати народною землею - Микола Кучер
Через непогоду урожай рису в Україні дуже низький
Підвищено прогноз урожаю зернових в Україні