Банер

У 2016 році український молочний індекс зріс на 8,4%

Понеділок, 16 січня 2017, 16:36
Прибутковість виробництва молока в промислових господарствах у 2016 році зросла на 8,4%. Але, якщо брати середній показник УМІ за останні 4 роки, то прибутковість 2016 року була на 20,3% нижчою.

 

Про це повідомляє Андрій Ярмак на своїй сторінці у Facebook, передає MilkUA.

Не зважаючи на те, що УМІ в грудні 2016 зріс на 12,5%, до найвищого показника за рік, він і далі був на 8,8% нижчим за середній показник грудня в 2011-2015 роках.

Андрій Ярмак зазначає, що УМІ, без доступу до ринку РФ, може сягнути тих рівнів, що були в роках 2010-1013 лише за наступних двох умов:

  • Україна стане нетто-імпортером молока. В такому випадку місцеві ціни на молокопродукти будуть визначатися імпортом. Це означає, що переробники будуть більше конкурувати за молоко і, відповідно, платитимуть вищу ціну.
  • Українська переробка почне поступово переходити від спонтанного експорту сировини (сухе молоко, суха сироватка, часом масло) до системного експорту продуктів з вищою доданою вартістю. Відповідно, зросте попит як на якісне молоко, так і загальний, що спричинить підвищення цін.
 
"Отже, навіть за умови зростання цін на молокопродукти на світовому ринку в 2017 році, Україна, скоріш за все, не повернеться до рівня прибутковості 2010-13 років. Адже галузь переробки молока не може розраховувати на маржу, співставну з тією, що отримували від експорту сиру до РФ. В той час переробники ділилися з виробниками маржою, а тепер ділитися особливо нічим", - відмічає Ярмак.

Також, враховуючи те, що в 2017 році спецрежим ПДВ відмінено, то усі відсотки зростання УМІ поступатимуть у бюджет. Навіть, якщо все спрацює так як сподіваються гравці ринку, з автоматизацією розподілу дотацій втрати будуть суттєвими.

На думку пана Андрія, більшість ефективних виробників, які отримують по 7 тис. кг молока і більше від фуражної корови, у 2016 році отримали прибуток. Можливо він був дещо нижчим, ніж у рослинників, але на фоні зниження прибутковості з рослинництва, значним. Крім того, багато виробників змогли підвищити ефективність виробництва, що також дало певну надію.

Хто за це заплатив? Переробка в 2016 році, на жаль, переважно зазнавала втрат через не достатньо конкурентну якість, логістику та кмітливість молочних комерсантів на світовому ринку. Прибутковість переробки, за попередніми оцінками підсумків року, знизилася.

Щодо світового ринку, то Індекс молокопродуктів ФАО за рік також знизився на 4,1%. Звичайно, він швидко відновлювався в другій половині сезону, але в середньому за рік був нижчим, ніж в 2015 році. Тому тенденції в галузі виробництва молока були більш позитивними, ніж світові.

"А от чи збережуться темпи відновлення цін в 2017 році - буде залежати, в значній мірі, від ефективності діяльності переробників. На даний момент ми очікуємо, що рівень УМІ зросте наступного року приблизно на 10-12%, за умови подальшого відновлення цін на світовому ринку, враховуючи ситуацію на ринку кормів та прогнози подальшого скорочення внутрішньої пропозиції молока і обсягів експорту. Але, як я вже зазначав, в значній мірі це зростання, якщо воно і відбудеться, піде у вигляді додаткового податкового навантаження до бюджету", - коментує Андрій Ярмак.
   

Cхожі статті

В Одеській області закинутий аеродром перетворять на сонячну електростанцію
Тарифи на перевезення зерна в 2012 році не змінюватимуть
Фінансова діагностика державних підприємств
Мінагрополітики активно надає консультації громадськості
В Україні можуть впровадити закордонні системи оповіщення про небезпечну продукцію
У 2016 році Україна збільшила імпорт агропродукції на 4,5%
Через енергетичну кризу невеликі тепличні господарства переходять на опалення пелетами